Фінплан-2024: запитуйте — відповідаємо
Ваше запрошення на вебінар
Рік у рік фінансовий план змушує бухгалтерів метикувати: як затверджувати; що включати, а що ні; як показувати залишки; чи можна змінювати окремі статті витрат без зміни витратної частини загалом; чи можливі понаднормові зміни …
Теж маєте запитання? Тоді — два кроки:
- зареєструйтеся на новий онлайн-захід від журналу «Головбух Медицина»;
- поставте запитання експерту просто в цій статті.
Вичерпні відповіді отримаєте на заході. Кількість запитань необмежена.
Поставте запитання експерту
Зустрічаємося: 2 серпня, 11:00.
- Коли починати готувати фінплан
- За якою формою складати
- Чи можна скласти фінплан за касовим методом
- Хто затверджує фінплан
- Чи можна змінювати фінплан до початку планового року
- Чи відображати залишок коштів у фінплані
- Відповіді на запитання
Поставте запитання стосовно фінплану, щоб отримати на заході індивідуальну консультацію:
Медичний заклад не обов’язково має зазначати залишок коштів у фінплані. Ба більше, на думку НСЗУ, це взагалі не треба робити. Змоделюємо три можливі варіанти.
1. Відображаємо залишок коштів у фінплані. Здебільшого це стосується випадку, коли власник і медичний заклад орієнтуються на фінплан із додатка 1 до Порядку № 205 для держсектору. У цьому разі залишок подають у таблиці ІІІ. Рух грошових коштів (за прямим методом) показують у рядочку 3405.
2. Інформуємо про залишок коштів у пояснювальній записці. Цей варіант підійде, якщо медичний заклад не фіксує залишок коштів безпосередньо у фінплані, але власник вимагає деталізувати цю інформацію.
3. Не зазначаємо залишок коштів у фінплані. Залишок коштів — це лише інформативна складова цього документа, яку подають як фактичний показник на певну дату. Форма фінплану, що за твердив власник, узагалі може не передбачати відомостей про залишки. І це теж норма! Тоді підприємство бере орієнтир на планові витрати та доходи без урахування залишку коштів.
Консультація є у журналі. Посилання: https://emedbuh.expertus.com.ua/10007472
Дякуємо за запитання!
Програма